Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Opole Lubelskie

Razem możemy więcej

28.02.2011, Pomoc żywnościowa

Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) z Opola Lubelskiego od dwóch lat wydają odzież dla potrzebujących. W grudniu ubiegłego roku rozpoczęli także pomoc żywnościową. Już wiadomo, że w tym roku pomogą przynajmniej 200 osobom.

Tylu właśnie potrzebujących uzyska od marca wsparcie w postaci regularnego otrzymywania artykułów spożywczych. Projekt ten będzie realizowany prze filię ChSCh w Opolu Lubelskim przy współpracy z Bankiem Żywności w Lublinie i ośrodkami pomocy społecznej.

Ale to nie koniec planów.

– W połowie marca w Zespole Szkół w Józefowie zorganizujemy program dotyczący profilaktyki uzależnień – zapowiada Monika Koperkiewicz, kierownik filii.

Prowadzenie różnorodnych programów dla potrzebujących jest możliwe tylko dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Przykładem takiej osoby jest Robert Gaweł z Lublina. W styczniu trzykrotnie poświęcił swój czas i pieniądze – własnym samochodem przetransportował jedzenie z banku żywności do siedziby filii, za co wolontariusze z Opola Lubelskiego są mu bardzo, bardzo wdzięczni.

Także ty możesz włączyć się w dzieło pomocy potrzebującym, poświęcając swój czas, przekazując odzież lub środki finansowe.

Bądźmy razem, by pomóc tym, którzy są w potrzebie.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

5 577 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
Filia Opole Lubelskie
Chruślanki Józefowskie 75
24-340 Józefów nad Wisłą

Nr konta bankowego:
06 2030 0045 1110 0000 0276 2460

Kierownik: Monika Koperkiewicz
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 506 131 376

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij